Chcete si poslechnout tuhle desku?

KADÉ CHIM ZAHAJUJÍ VEŘEJNOU SBÍRKU

Oč jde?

Kadé Chim mají nový zvuk, který funguje a jsou obtěžkáni nápady. Nedá se svítit, tahle situace si žádá placku!

 

Jedno cédéčko už na kontě máme a víme, že nahrávání je delikátní proces, který vyžaduje pečlivou přípravu a dobré zázemí. Protože chceme, aby výsledek nevzbuzoval rozpaky, ale naopak nekompromisně konfrontoval posluchače s neuvěřitelnou silou textů a instrumentace, která v kapele snad někde dříme, rozhodli jsme se nic nepodcenit a dát všemu náležitou péči. Je třeba se na pár dní někde zašít, přizvat spřátelené muzikanty, vychytat technické problémy, naprosto se vydat, zničit se, vykrvácet a nakonec věnovat adekvátní čas mixu.

 

Protože ale vznik desky něco stojí, obracíme se na vás, na fanoušky, abyste nám pomohli přivést tento skvost na svět.

Jak můžu přispět?

Takže, chcete si poslechnout nové pecky i některé starší věci, kterým aktuální sestava dala novou formu? Jste nedočkaví, jak dopadne nahrávání? Zajímá vás, o čem vlastně Vláďa zpívá? Skvělé! Buďte součástí tvůrčího procesu už nyní. Vyberte si z pravého sloupce odměnu- kromě předplatného na CD třeba poděkování na obalu, doživotní volňásek na koncerty Kadé Chim nebo vlastní koncert. Odpovídající částku pak pošlete na transparentní kapelní účet(v poznámce pro příjemce pak uveďte adresu, kam vám můžeme hotové CD poslat, případně navrhnout alternativní způsob předání). V níže uvedeném odkazu pak můžete sledovat, kolik se vybralo a zda se vaši kamarádi náhodou nepředvedli víc než vy.

V listopadu jsme už nahráli základ, nyní zbývá vše upravit a doladit.

Sbírku uzavřeme po novém roce, tak neotálejte! Jak bude deska znít je i ve vašich rukou!

8000Kč

Proč touto formou?

Ano, uvažovali jsme o tom, že pro sbírku využijeme jeden ze zaběhlých crowdfundingových portálů. Podmínky, které si tito provozovatelé kladou, se však ukázaly být těžko slučitelné s naším záměrem. Na HitHitu bychom penězi fanoušků financovali spíše provoz této služby, než vznik nové desky, konkurence pak nenabízí jinou možnost příspívání než platbu přímo na účet, navíc až poté, co se složitě registrujete. Protože Vás chceme ušetřit všem těmto útrapám, rozhodli jsme se, že si crowdfunding uděláme po svém. Jaká jsou tedy rizika? Ve srovnání s ostatními crowdfundingovými službami žádná. Jediné, čím tyto služby ručí je, že se peníze investorům vrátí, pakliže se nevybere cílová částka (nikoliv, že projekt nebude realizován). My vám naopak ručíme za to, že peníze zpět nedostanete! Stejně jako vy chceme natočit desku a na tu také vaše dary použijeme. Čím více vybereme, tím lepší nahrávka bude. Děkujeme!

200 Kč

 

500Kč

1000Kč

3000Kč

číslo účtu: 2800775559/2010

aktuální stav sbírky můžete sledovat

obdržíte zbrusu nové CD

 

CD + poděkování na obalu

 

CD + poděkování na obalu + možnost nazkoušet s Kadé Chim libovolnou píseň a zahrát na koncertě

 

CD + poděkování na obalu + doživotní volňásek na samostatné koncerty Kadé Chim

 

CD + poděkování na obalu + Kadé Chim zahrají zdarma na Vaší akci!